Kalendarz wydarzeń SGLK
Reklama
XXIII edycja GLK
Licznik odwiedzin
Partnerzy
Gmina Gostyn.jpg
Start Nowości

Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska zorganizowało (tak jak w latach poprzednich) w sobotę 7 stycznia 2017 r. Turniej Kręglarski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W turnieju wzięło udział ponad 90 zawodników z Leszna, Kościana, Gostynia. Lubina, Poznania, Śremu, Mosiny. Cała turniejowa zabawa trwała od godz. 10.00 do 17.00 w Kręgielni OSiR przy ul. Strzeleckiej w Gostyniu.

Więcej…

 


Otwarty Turniej Kręglarski - 60 rzutów

Gostyń 07.01.2017 r.
Godz. 10 - 17
kręgielnia OSiR w Gostyniu, ul. Strzelecka 27
Uczestnictwo w turnieju - 10 zł - puszka WOŚP
Za wygraną w turnieju jest specjalny okazały puchar.
Podczas turnieju odbędą się licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry oraz upominków od sponsorów.
Całkowity dochód zostanie przeznaczony na fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Więcej…

 

Powoli zbliżamy się do rozpoczęcia nowego sezonu, XXIII już edycji Gostyńskiej Ligi Kręglarskiej. Rozpoczniemy ją w sobotę, 1 października od zaległego XXII Grand Prix GLK. Tydzień później rozpoczniemy rozgrywki. Rozpiska i regulamin znajdują się po lewej stronie w zakładce XXIII edycja GLK.

 

Minęło 15 lat od reaktywacji Mistrzostw Polski Amatorów a obecnie Mistrzostw Polski do pełnych.Mamy nadzieję, że kręglarzy zainteresuje zestawienia, które przez lata, sukcesywnie opracowywał pan Marek Podyma.

pobierz plik xls

 

Dzień wcześniej niż była zaplanowana ogólnopolska zbiórka dla WOŚP zagrali kręglarze. Już od kilku lat był organizowany specjalny turniej dla kręglarzy i tylko kręglarzy ukierunkowany na kwestę dla WOŚP. Co roku impreza ta cieszyła się coraz większym zainteresowaniem i większymi datkami. Apetyty organizatorów wzrosły. Od trzech lat organizowany jest turniej nie tylko dla kręglarzy ale też dla mieszkańców Gostynia i okolic. Dodatkowo impreza ta została wzbogacona o sprzedaż darów, które zostają pozyskane przez organizatorów. To urozmaicenie spowodowało coraz większe wpływy na rzecz WOŚP i bicie kolejnych rekordów. I tak też stało się w tym roku. Nie wierzyliśmy, bo w zeszłym roku uzbieraliśmy niesamowitą kwotę 3.613 zł, co już było ewenementem w tak niszowym sporcie i jego odbiorcach. Jednakże ten rok udowodnił, że wszystko można i niemożliwe staje się możliwe. Pobiliśmy ubiegłoroczną zbiórkę o ponad 1000 zł. Zebraliśmy …uwaga.. 4.676 zł.

Więcej…

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwarty Turniej Kręglarski - 60 rzutów
Gostyń 09.01.2016 r. Godz. 10 - 17

Więcej…

 

XIV Memoriał

Józefa Zybera i Jarosława Sobierajskiego

19 – 22.11.2015 r.

Kręgielnia OSiR w Gostyniu

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska

Wielkopolski Okręgowy Związek Kręglarski

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu

Patronat medialny: www.kregle.net

informacja organizacyjna

plan startowy


 

Jak co roku zawodnicy Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska rozpoczęli nowy sezon kręglarski wyjazdem do Czech. Tym razem, wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Poznania i Pleszewa, udaliśmy się turniej kręglarski w grze sportowej na 60 rzutów organizowany przez SKP Hradec Kralove. Jak się okazało, pomimo tego że sezon dopiero się rozpoczyna, uzyskaliśmy fantastyczne wyniki. Reprezentant Stowarzyszenia Robert Glapiak został nowym rekordzistą kręgielni strącając 334 kręgle (211 pełne i 123 zbierane). Drugie miejsce zajął kolejny zawodnik SGLK Marek Podyma z wynikiem 298 kręgli w tym rekord życiowy do zbieranych (113 kręgli). Trzecie miejsce zajął zwycięzca turnieju uzyskując w swoim drugim starcie podobnie jak Marek Podyma wynik 298 kręgli. Łączny wynik Roberta Glapiaka na 120 rzutów - 632 kręgle, jest również rekordem kręgielni w Hradec Kralove.

Więcej…

 
Więcej artykułów…