Kalendarz wydarzeń SGLK
Reklama
XXIII edycja GLK
Licznik odwiedzin
Partnerzy
Gmina Gostyn.jpg
Start Nowości Kręglarze z nowym rekordem dla WOŚP!

Dzień wcześniej niż była zaplanowana ogólnopolska zbiórka dla WOŚP zagrali kręglarze. Już od kilku lat był organizowany specjalny turniej dla kręglarzy i tylko kręglarzy ukierunkowany na kwestę dla WOŚP. Co roku impreza ta cieszyła się coraz większym zainteresowaniem i większymi datkami. Apetyty organizatorów wzrosły. Od trzech lat organizowany jest turniej nie tylko dla kręglarzy ale też dla mieszkańców Gostynia i okolic. Dodatkowo impreza ta została wzbogacona o sprzedaż darów, które zostają pozyskane przez organizatorów. To urozmaicenie spowodowało coraz większe wpływy na rzecz WOŚP i bicie kolejnych rekordów. I tak też stało się w tym roku. Nie wierzyliśmy, bo w zeszłym roku uzbieraliśmy niesamowitą kwotę 3.613 zł, co już było ewenementem w tak niszowym sporcie i jego odbiorcach. Jednakże ten rok udowodnił, że wszystko można i niemożliwe staje się możliwe. Pobiliśmy ubiegłoroczną zbiórkę o ponad 1000 zł. Zebraliśmy …uwaga.. 4.676 zł.

Tutaj chcemy podziękować przede wszystkim naszej „sekcie” kręglarzom, bo nie ważne skąd jesteśmy, gramy w jednej drużynie i dla konkretnego celu. Zresztą nie tylko grali ale dostarczyli też oryginalne gadżety na sprzedaż, bo tylko w kręgielni w Gostyniu można było kupić piłkę ręczną z autografami naszej kadry czy kalendarz Rafała Sonika. Liczba graczy też przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, ponad 100 osób. Dziękujemy licznej ekipie kręglarzy z Leszna, Poznania (super niespodzianka) i kręglarzom z Gostynia oraz wszystkim, którzy przyszli i fajnie się bawili.

 

A i też walczyć było o co. Na zwycięzcę czekał imponujący puchar, na osoby , które zajęły drugie i trzecie miejsce czekały nagrody rzeczowe. Lider turnieju zdecydował o przekazaniu trofeum na turniej WOŚP w przyszłym roku.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie : Simet S.A. Piaski, WIX Filtron, Ardagh Glass S.A., Remikowi z Leszna , Robertowi z Pleszewa.

Dziękujemy: Dobry Rzut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 
Komentarze (1)
WOŚP
1czwartek, 14 stycznia 2016 18:56
Andrzej Z
Rok temu obiecaliśmy że pobijemy rekord i słowa dotrzymaliśmy już teraz zaczynamy przygotowania do 25 finału
Dziękuję wszystkim Violi Adrianowi Krzysiowi Markowi i oczywiście wszystkim którzy w jakikolwiek wsparli nas na kręgielni.

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz: