Kalendarz wydarzeń SGLK
Reklama
XXIII edycja GLK
Licznik odwiedzin
Partnerzy
Powiat Gostynski.jpg
Start Nowości Zagraj razem z nami w 23, Wielkim Finale WOŚP!

11.01.2015, Godz. 9-15, Otwarty Turniej Kręglarski - 60 rzutów, kręgielnia OSiR w Gostyniu, ul. Strzelecka 27

Uczestnictwo w turnieju - 10 zł - puszka WOŚP. Podczas turnieju odbędą się licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry oraz upominków od sponsorów. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej

 

Pomocy.

 
Komentarze (4)
WOŚP
1środa, 14 stycznia 2015 20:51
Jurek
Informacja o zbieraniu pieniązków była.....rozumiem że zawody sie nie odbyły że ani mru mru o wynikach uzbieranej kwoty ani wyników zawodów sportowych?niezła ściema!
Jak Jurek się dowie to powie ŚCIEMA WIARA!
WYNIKI
2piątek, 16 stycznia 2015 13:22
MARCIN
NO WLASNIE.
MOZNA GDZIES WYNIKI SPRAWDZIC?
PRZECIEZ BYLY ZAPISYWANE.
KASA DLA JURKA ZEBRANA I KONIEC TEMATU?
WOŚP
3piątek, 16 stycznia 2015 21:49
Andrzej
Panowie wszystkie informacje się ukażą trochę cierpliwości, wyskoczyły mi poważne sprawy rodzinne i nie zdążyłem napisać żadnej informacji(dopiero dzisiaj się za to zabieram. Natomiast już w dzień zbiórki ukazała się informacji o kwocie uzyskanej na kręgielni zarówno w Hutniku jak i na oficjalnej stronie SGLK -Faccebook.Jurek nie wiem czy byłeś na kręgielni kwoty były podawane na bieżąco turniej się odbył ,wyniki zawodów też były ogłoszone więc uważam Twoją wypowiedź za Niezłą Ściemę.
WOŚP
4piątek, 16 stycznia 2015 21:51
Andrzej
Natomiast Marcin nie wiem czy wiesz ale właśnie najważniejsze były pieniądze zebrane na szczytny cel a nie wygranie zawodów (a czy zbierane dla Jurka -obyś nie musiał nigdy z nich korzystać lub ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę) ja osobiście dzień po zbiórce pieniędzy przekonałem się na własnej skórze, że to ma naprawdę sens-(mój ojciec dostał dzień po orkiestrze udar i na własne oczy się przekonałem ile sprzętu jest w szpitalu z orkiestry który ratuję życie między innymi mojemu ojcu)jeżeli uważasz że pieniądze są zbierane dla Jurka stwórz coś podobne i będą zbierać dla Ciebie a co wyników będą w najbliższym wydaniu gazety a jak bardzo Tobie zależało to trzeba było przyjść na zakończenie turnieju i się dowiedzieć .
Pozdrawiam
Andrzej

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz: