Kalendarz wydarzeń SGLK
Reklama
XXIII edycja GLK
Licznik odwiedzin
Partnerzy
Gmina Gostyn.jpg
Start Nowości Turniej w Raciborzu

Zawodnicy i działacze Raciborskiego Stowarzyszenia Kręgli Klasycznych, OSiR Racibórz zorganizowali turniej, na który zaprosili kręglarki i kręglarzy z zaprzyjaźnionych ośrodków kręglarskich.W sumie w turnieju wystąpiło 24 zawodników i zawodniczek, którzy utworzyli 6 czteroosobowych zespołów W gronie szczęśliwców znaleźli się zawodnicy SGLK, którzy natychmiast i z wielką radością odpowiedzieli na zaproszenie przyjaciół i w gronie 5 osobowym udali się na turniej towarzyski do Raciborza.

Rywalizacja sportowa podzielona została na dwa etapy,sobotnią rywalizację drużynową i niedzielną indywidualną.Już sobotnie gry pokazały, iż oprócz fantastycznej atmosfery, która panowała na kręgielni przez cały dzień mogliśmy delektować się rewelacyjną grą niektórych zawodników a nowy rekord kręgielni ustanowiony przez Janusza Adamczaka 555 kręgli może być na to dowodem.

 

 

Należy jeszcze raz podkreślić fantastyczną atmosferę i organizację turnieju w Raciborzu i tylko podziękować wszystkim działaczom miejscowego OSiR z Jurkiem Kwaśnym na czele za kolejną wspaniałą promocję kręgli klasycznych.

FOT: od lewej Zbigniew Klimański SGLK  Janusz Adamczak Poznań nowy rekordzista obiektu w Raciborzu

 

Wyniki Turnieju drużynowego:

1.Poznań Red (Wojcieszak Jacek,Klabiński Jacek,Adamczak Janusz,Nowak Mieczysław)1995

2.Racibórz I (Kwaśny Jerzy,Gierczak Mariusz,Wróblewski Krzysztof,Jeremicz Krzysztof)1923

3.SGLK Gostyń(Podyma Marek,Klimański Zbigniew,Zagata Bogusław,Zagata Karol)1899

4.Team Mieszany(Prusicki Marek,Wróblewski Rafał,Calak Mirosław,Kolendowicz Violetta)1792

5.Racibórz II (Koczorski Cezary,Jaszewski Dariusz,Grygiel Ryszard,Basista Maciej)1781

6.Poznań (Ułasiewicz Bogusława,Kowalak Piotr,Knasiak Zdzisław,Nowak Mieczysław)1765

Wyniki Turnieju Indywidualnego:

1.Adamczak Janusz-Poznań 1033

2.Basista Maciej-Racibórz 999

3.Jeremicz Krzysztof-Racibórz 991

6.Zagata Karol-SGLK 962

7.Zagata Bogusław-SGLK 955

9.Podyma Marek-SGLK 946

11.Klimanski Zbigniew-SGLK 938

22.Kolendowicz Violetta-SGLK 856

 

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz: